Designer: MgA. Michal Kunc

White box 419

Na čtyři sta devatenáctce ,,běží“ zpravodajský pruh od televizní stěny na strop až za čelo letiště. 


Prev 28 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Filozofie a zprávy.

Vzpomínky z cest inspirovaly Michala Kunce k námětu obou jeho pokojů. White box s číslem 419 má téma News a jak už název napovídá, je laděn do bíla. 

„Pokoje vznikaly společně, částečně na cestě. Protože hodně cestuji, chtěl jsem si splnit sen a udělat designroom pro věčné cestovatele, globettrotery. Takové místo, kde se na chvíli zastavím, zamyslím a odpočinu si než pojedu dál.“

1399 Kč/noc

„Chtěl jsem lehký, minimalistický design, takový cestovatelský ‚lab‘, kde není nic zbytečného, předesignovaného,“ popisuje Michal Kunc svůj záměr. 

Inspiroval se ulicemi měst a míst, kde pobýval, i starými časopisy. Volil černobílou grafiku, kterou navrhl Zdeněk Häckl ve stylu „news“. Zpravodajský pruh s novinovými články probíhá od čela postele přes strop až na protější stěnu s televizí. Návštěvník pokoje si tedy po náročném dni může lehnout do postele a číst si, přemítat, vzpomínat a v duchu cestovat společně s autorem pokoje.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 26m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...