Designer: Markéta Šafferová

Vádí 401

Na počátku byla barva. Tyrkysová. A spousta nápadů.


Prev 24 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Kašna uprostřed náměstí. 

Barvou pokoje je tyrkysová, jež odkazuje společně se sklem ověsů k průzračné vodě, která je hlavním elementem zastoupeným vanou. Kolem té se vše točí. A také kolem tyrkysové, od níž se odrazily doplňující odstíny šedohnědé. 

Velkou roli pro vnímání pokoje mají skleněné ověsy rozmístěné podél provozních linií nebo lehce naznačující stínitka osvětlení jednotlivých zón. 

1399 Kč/noc

Zařízení prostoru vytváří ze dvou místností celek a propojuje provozní zóny.

Použité materiály se odvíjejí od voděodolné koženky. Stůl složený ze dvou desek je z umělého kamene. Tento materiál zaručuje čistotu řešení hran objektů organického tvaru v pohledově exponovaných místech. Podlahu tvoří dvě krytiny – koberec vytváří pohodu ložnice a PVC je praktické pro mokrý provoz kolem vany. Na stěnách, které oko nemá vnímat, je bílá. Ta prostor opticky rozšiřuje.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 26m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...