Designer: Radek Leskovjan

#UAXdesign 418

Prasečí obrazovka, tabule nad čelem postele s čárkami o počtu orgasmů, nápisy na zdech i na oknech? 


Prev 27 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Lyže z pokoje UAX!

„Na standardním pokoji kombinuji pouze UAX! designy s retro vybavením. Na rekonstrukci hledám vždycky, co původního ještě zbylo a co se dá použít v kombinaci s obrázky UAX! na křídových stěnách,“ přibližuje svůj záměr architekt.

K vytvoření originálního a vtipného designu podle Radka Leskovjana není třeba hromada peněz, stačí fantazie a třeba nábytek po babičce. Impozantní je vstup do koupelny, originální skříní s posuvnými dveřmi. Ve spodní části mají černé pruhy korespondující s protějšími pruhy v koupelně. A dokonce i s nohami retro stolu.

1399 Kč/noc

Kresby vznikaly fixem Centropen LINER 2811F.

Ojedinělou atrakcí jsou lyže UAX DESIGN od výrobce LUSTI, délka 172 a radius r16, které si hosté mohou vypůjčit. Radek Leskovjan realizoval myšlenku manažerky projektu Šárky Šolcové. „Když je viděla v mém autě, napadlo ji umístit je na pokoj s možností výpůjčky. Lyže na pokoji nikdo nemá, proto jsem je tam chtěl,“ zmiňuje další atypičnost.

VÝBAVA POKOJE

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokojů 26m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...