Designer: Vít Janečka

Simple Pleasure 521

Literární single pokoj je druhý designový pokoj Víta Janečky.


Prev 37 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Literatura pro dlouhé chvíle. 

Literární single pokoj je dílem architekta Víta Janečky. „Když jsem přemýšlel, jaké dát pokoji téma, uvědomil jsem si, že by mělo ideálně souviset s tím, že jde o pokoj jednolůžkový. Představil jsem si potenciálního hosta a zdálo se mi, že mu trochu hrozí ‚dlouhá chvíle‘, protože postrádá společníka či společnici.“ 

Od této představy nebylo daleko k záměru designového pokoje – dát mu klid a důstojnost. A samozřejmě další atypičnosti. Strop na „literární straně“ přechází do oblouku, a stejně tak i skříň.

2036 Kč/noc

V dosahu postele architekt umístil knihovničku, kde host příslušná díla najde, a křesílko.

Koupelnu s pokojem opticky spojuje prosklená stěna i jednotná podlaha z dřevěné mozaiky. LED osvětlení v úrovni stropu vytváří u textů zajímavé efekty. 

Výbava pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49″ SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Pokoj vhodný pro ženy.

Velikost pokoje 18m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

2036 Kč/noc

Working...