Designeři: Petr Stolín + Alena Mičeková

50 Shades of Grey 103

Pokoj volně inspirovaný knihou „Padesát odstínů šedi“.


Prev 03 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

„To, co se ZDE stane, zůstává.

Tento pokoj má v hostovi vzbudit pocit, že se právě ocitl v klasickém newyorském budoáru, kde se kombinuje staré a nové, industriální a honosné prvky s předměty s osobním příběhem.

Šedá je elegantní, decentní… a sexy. Objevují se tu i jiné akcenty. Kromě magické šedi jsou zde instalována i znovuzrozená mosazná svítidla a čalouněný nábytek z původního Imperialu 70. let.

1399 Kč/noc

Pokoj obsahuje nejen odkaz na barevnost, ale i třeba na surrealistickou atmosféru Almodóvarových filmů, kterou by měl částečně evokovat.

Výrazným prvkem pokoje jsou rafinovaně rozmístěné velké zrcadlové plochy, které ve svých mnoha realizacích autoři použili již vícekrát. Velkou inspirací byly fotografie Helmuta Newtona, Roye Stuarta a Terezy z Davle… Interiér pokoje je scénou, která díky své atmosféře láká k netušeným zážitkům.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 40″ SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, Nespresso, zatemnění, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, RGB LED podsvícení, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 20 m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...