Designer: Kateřina Součková 7s

Royal Bed 402

Prosklená skříň a zámecká postel s nebesy dělá tento pokoj jedinečným.


Prev 25 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Skříň ze skla.

Chtěla jsem, aby koupelna byla součástí pokoje, aby byla propojená vizuálně, nikoli však prvoplánově. A zároveň byla zachována část intimity i bez potisku skla.

„Také asi jako každá žena ráda vymýšlím kombinace oblečení, v čem vyrazím, a většinou na to nemám dost času. Takto si mohu již z vany prohlédnout, co je v šatníku, a vybrat, co si vezmu na sebe.“

1399 Kč/noc

Kromě zmíněných atypičností tady dominuje postel. Výrazná, lehká, zámecká díky polstrování za zády a sníženým stropem, které kopíruje letiště a vytváření „nebesa“. Tvoří tak intimní prostor pro spaní, ale neuzavírá jej.

Povrchová úprava na pohledových stěnách za postelí a do koupelny je stěrka. Na předstěně za postelí je výrazné polstrování, které poutá pozornost a umocňuje dojem měkkosti postele. Stěrka v hnědé barvě je sladěná s velkoformátovou dlažbou a obklady v koupelně a s podlahou na pokoji se potkává tón v tónu. „Barevnost pokoje jsem celkově ladila do neutrálních tónů. Ráda je požívám v interiérech, protože tento základ jednoduše doladíte doplňky, které se po čase nebo s náladou dají měnit a dát interiéru nový vzhled.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 26m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...