Designer: Karel Novotný, ak. soch.

Reflection 119

Chladné materiály, keramika a sklo, působí v imaginárním světě Karla Novotného teple a příjemně.


Prev 06 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Zrcadla na třech sloupech.

Prostor propojený průhledy a doplněný o zrcadla získává na otevřenosti, přitom zachovává oddělené zóny pro hygienu, odpočinek, relaxaci i práci.

Designovým záměrem bylo propojit celý prostor jednotnou podlahou při zachování vysoké trvanlivosti a snadné údržby. „Technologie digitálního tisku umožnila produkovat keramické dlažby s naprosto dokonalou texturou.“

1399 Kč/noc

Druhým výrazným prvkem interiéru je prostorové zrcadlo – sloupy, které jsou praktickým doplňkem nebo reflexí okolního prostoru a vytvářejí imaginární svět,” vysvětluje akademický sochař.

Barevnost vybavení je v tlumených a klidných zemitých odstínech. Prosvětlená je i koupelna. „Byla by škoda nepustit do koupelny denní světlo, proto jsem navrhl dvě vysoká okna s matovaným sklem do čelní stěny. Pokoj je určený pro dva hosty s možností oddělení postelí, při využití koupelny má současně druhý z hostů informaci, že je obsazená,“ říká příznivec jednoduchého, jasného a nadčasového stylu.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 40″ SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, Nespresso, zatemnění, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, RGB LED podsvícení, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 20 m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...