hotel

PYTLOUN GRAND HOTEL**** IMPERIAL 

Jedinečnost, krása, pohodlí...

 

Loby

Hledáte komfortní ubytování v Liberci a nemůžete si vybrat ze stále stejné nabídky? Pak je tu pro vás PYTLOUN GRAND HOTEL IMPERIAL!

Pod nadčasovou původní fasádou se nachází moderní hotel s jedinečným interiérovým designem a technologickým vybavením, které vás bude rozmazlovat. Autory interiérů jsou renomovaní architekti Roman Vrtiška a Vladimír Žák.

V současné době hotel nabízí ubytování v 67 standardních pokojích a ve 20 UNIKÁTNÍCH DESIGNOVÝCH POKOJÍCH. Ty ve svém úhrnu tvoří originální a v evropském měřítku jedinečnou GALERII SOUDOBÉHO ČESKÉHO INTERIÉROVÉHO DESIGNU!

Podobu každého z pokojů vytvořil jiný architekt nebo studio a vedle zvučných jmen jako Chybik+Kristof Architects & Urban Designers, Ateliér Kunc nebo Petr Stolín jsou autory valné části pokojů členové sdružení designérů Czech Deco Team v čele s jeho uměleckým ředitelem Bořkem Šípkem.

 

Jste ve městě pracovně, nebo jste přijeli za zábavou či aktivním odpočinkem? V Pytloun Grand Hotelu Imperial si na své přijde opravdu každý. Od skromnějšího ubytování pro jednoho, přes 2–4lůžkové pokoje pro celou rodinu s možností přistýlky, až po designové pokoje či apartmá z dílny některého z předních českých interiérových architektů. To vše za přijatelné ceny.

Součástí hotelu je restaurace Zlatý kohout, kde se podávají snídaně a kam můžete poté zajít na oběd s výběrem z denního menu a nebo přijít na večeři a ochutnat některou z našich často obměňovaných specialit – moderních variací na tradiční středoevropskou ale i světovou kuchyni. V nabídce jsou vybraná vína a piva, káva i čaj, samozřejmostí je chlazená voda jemně chucená čerstvými citrusy a snítkou osvěžující máty či rozmarýnu.

Denní kavárna Cafe Imperial je tu pro vás, chcete-li strávit pár příjemných chvil s přáteli nebo ve stylovém a reprezentativním prostředí projednat záležitosti obchodní, státnické nebo filosofické povahy – je to jen na vás. Nápojovou nabídku kavárny si navíc můžete dopřát i po standardních zavíracích hodinách – prostě si řekněte personálu recepce. Svůj oblíbený drink si pak můžete vychutnat u krbu v hotelové lobby.

Pokud vás osloví volání kultury, není nic snazšího než vybrat z bohaté nabídky a vyrazit do divadla či na koncert, do muzea nebo galerie příjemnou procházkou. Táhne-li vás to naopak do přírody, není nic snazšího – kromě meziměstských i mezinárodních autobusů a vlaků máte u nás nadosah i centrální nástupiště městské hromadné dopravy. Ta vás spolehlivě zaveze k ještědskému hřebeni na jihozápadě i na rudolfovskou Českou chalupu, vstupní to bránu do Jizerských hor.

 


 

Proč k nám?

Ÿ Nejluxusnější hotel v Liberci

Ÿ Centrum města

Ÿ Pokoje s celosvětově unikátním designem

Ÿ Vířivá vana se sparkling systémem na každém pokoji

Ÿ Kvalitní, hodnotné a pestré snídaně formou švédských stolů

Ÿ Snídaně 6.30 - 10.00 (o víkendech  7.30 - 11.00)

Ÿ Restaurace Zlatý kohout otevřena: 

   pondělí - pátek 6.30 - 23.00
   sobota 7.30 - 23.00
   neděle 7.30 - 22.00

Ÿ Denně zdarma káva a čaj v každém pokoji

Ÿ Vlastní nezávislá klimatizace a topení ve všech pokojích

Ÿ WiFi 100 Mb připojení zdarma v celém hotelu

Ÿ Nekuřácké pokoje

Ÿ Express check-in / check-out   14.00 / 12.00

Ÿ Recepce 24/7

Ÿ Parkoviště střežené kamerovým systémem

Ÿ Hotel je přátelský k Vašim domácím mazlíčkům

Ÿ Možnost návštěvy wellness centra Luxury Island Spa v Pytloun Travel Hotelu***

DESIGNOVÉ POKOJE   RESTAURACE   KONGRESOVÉ PROSTORY

 

 

Kontaktní informace

Adresa:

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká Republika

telefon

+420 608 822 822

mail

imperial@pytloun-hotels.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Facebook Twitter Pinterest Instagram

Kontaktní formulář

Working...