Designer: Prof. Dr. Ing. arch. Bořek Šípek

Naruby 403

Kde má být koupelna, je vchod.
A naopak. Pokoj Naruby.


Prev 26 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Rukopis Bořka Šípka.

Originální skleněná zlato-čirá mozaika v koupelně a autorské lustry doplňují sofa, speciálně navržené právě pro tento projekt.

Celá dispozice pokoje je založena právě na symetrii. Dveře do šatny i do koupelny jsou umístěné osově po obou stranách pokoje a mezi nimi je situováno lůžko, částečně zasunuté v nice.

1399 Kč/noc

Originální je skleněná zlato-čirá mozaika s motivy podle návrhu Bořka Šípka.

Koresponduje se zlatavě žlutou výmalbou předsíně. Výmalba pokoje je světle šedá, doplněná tapetou podobného odstínu v nice za postelí. Koupelna má bílý obklad klasického formátu. Zvolené barvy ještě více prosvětlí pokoj, který má dostatek přirozeného světla a jsou z něj působivé výhledy. Už při vstupu do předsíně na Ještěd a ještědský hřeben, z pokoje a koupelny na okolní domy a v dáli na Javorník.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokojů 26m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...