Designer: Ondřej Kamenický

Na vlně 301

Jako na vlně si připadá host v pokoji Ondřeje Kamenického, kde se lehce usíná a svěže probouzí.


Prev 16 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Sklouzněte se do prima dne... Všechno bude OK.

Architekt vytvořil tekoucí – tzv. fluentní – prostor, kde křivka copilitové příčky nenuceně provede návštěvníka kolem koupelny. „Výraznou vertikální vlnu copilitu – profilového skla – vede ke klidu horizontální vlna postele, která vyrůstá přímo z podlahy.

Za copilitem lze tušit koupelnu v barevných plochách a stínech. Intimnější zóny koupelny jsou více skryty v zátočině neprůhledného, jen průsvitného profilového skla,“ popisuje Ondřej Kamenický. Ke copilitu jej patrně inspirovala atmoféra původního obchodního domu Ještěd od SIALu. 

1399 Kč/noc

Dva čtverce daného prostoru bral architekt jako výzvu. Chtěl je organicky propojit. 

Přímo z podlahy vede horizontální vlna postele. Nepohledová truhlářská konstrukce pro rošt, opláštěná k podlaze kantovkou z kvalitního dubového masivu, průmyslovou mozaikou. Na stěnách jsou papírové tapety. Tmavé. Proto, aby bezbřeze nešířily světlo, nýbrž umožnily vytvořit klidnou atmosféru se světelnými ostrovy i tmavšími zálivy.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 26m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...