Designer: Ivo Prokel

Linie světla 101

Základními barvami pokoje jsou antracitová, bílá a fialová.


Prev 01 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Běžící LED pásky.

Pokoj 101 je jiný, a přesto zapadá do celkového konceptu hotelu – svou jednoduchostí, jež odkazuje na architekturu samotné budovy hotelu, i zvolenými barvami.

Hoteloví hosté si navíc mohou interiér sami barevně ladit podle momentální nálady.

1399 Kč/noc

Světlem zaplavená koupelna s velkým skleněným oknem, které koupelnu propojuje se zbytkem světa“.

Inspirací mu byl komplikovaný půdorys. „Přemýšlel jsem, jak tento prostor co nejvíc propojit. Když jsem si vše skicoval do půdorysu, napadlo mě ty čáry tažené napříč celým prostorem prostě ‚rozsvítit‘. Stropem jsem vedl linie, které probíhají všemi částmi pokoje a celý prostor propojují. Vznikl tak hlavní výtvarný prvek interiéru, který je však zároveň ryze funkční, neboť je tak vyřešeno osvětlení pokoje,“ popisuje řešení interiéru designér. Barevně variabilní LED pásky nechal přirozeně „běžet“ i za čelo postele a vytvořil tak základ pro nevšední atmosféru pokoje.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 40″ SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, Nespresso, zatemnění, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, RGB LED podsvícení, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace.
Velikost pokoje 20m²

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...