designeř: Tomáš Holub

LBC

Stylizovaná mapa Liberce na stropě dělá designový pokoj s číslem 318 originálním. 


Prev 20 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Kdo hledá, najde ! 

Čisté bílé stěny (bílá je i postel) vytvářejí neutrální pozadí pro vznik pokoje. Zvětšují prostor a nechají vyniknout důležité prvky, jako jsou mapa, stolky a čtyři výrazná světla, která suplují lustr. Jsou namířená na stropní mapu. 

Stylizovaná mapa Liberce na stropě dělá designový pokoj s číslem 318 originálním. Jednak spojuje obývací prostor s koupelnou, jednak představuje jednoduchou grafickou formou Liberec.

1399 Kč/noc

Polohu hotelu označuje červená barva, rozeznatelné jsou silnice, náměstí i budovy. Záleží na zvídavosti hostů, jak moc se do mapy začtou.

Při návrhu vycházel architekt Tomáš Holub z vlastní představy o ideálním hotelovém pokoji. Aby byl příjemný, praktický a nerušivě nápaditý. Pokoj, který dokáže nenuceně seznámit hosta s novým prostředím, vzbudit zájem a nechat popřemýšlet. Lze pokoj označit jako jeden z patriotských? „Je to triviální a tím i srozumitelné spojení pokoje s Libercem. Pokoj se díky mapě hlásí ke svému městu a představuje jej, jaké je,“ vysvětluje architekt. 

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 26m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...