Designerka: Ing. Marika Tafatová

Kráska severu 201

Zasněžené kopce, čerstvý „manšestr“ na sjezdovce.


Prev 09 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

večerní odpočinek.

Marika Tafatová má Liberec a Jizerské hory spojené s lyžemi. Proto je pokoj zařízený jednoduše, v přírodních barvách, světlém dřevě a v dekoru kamene.

Dominantou pokoje je čelo postele, které tvoří siluetu hory Ještěd se slavným hotelem a vysílačem. Zvláštní atmosféru dodává siluetě čela podsvícení LED páskem, u kterého mohou hosté volit barvu dle svého rozpoložení, podobně jako jinde v hotelu.

1399 Kč/noc

Interiéry hotelu a vysílače Ještěd z roku 1973 připomínají na pokoji Mariky Tafatové křesla a noční stolky.

„Při tvorbě dispozice jsem chtěla, aby si host mohl dostatečně užívat celý prostor s hojností denního světla. Pokoj je proto s koupelnou částečně propojený skleněnou stěnou, která prostor opticky rozšiřuje, prosvětluje a umožňuje průchod z pokoje na balkon. Z koupelny se stává další obytný prostor, určený k relaxaci,“ popisuje autorka.

Výbava pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 40″ SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, Nespresso, zatemnění, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, RGB LED podsvícení, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace.
Velikost pokojů 20m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...