Designer: BCA. Nikola Filipová

Kompozice 319

Mondrianův abstraktní svět plný geometrických linií, barevných ploch a dokonalé harmonie. 


Prev 21 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Modrá, červená, žlutá. 

Geometrické a čisté linie, které nenarušují celkovou rovnováhu ploch, jsou charakteristické pro pokoj číslo 319 autorek Nikoly Filipové a Markéty Orlové.

Černé linky, se kterými koresponduje tvar věšáku a poličky, jasně definují plochy. Bílé nebo zabarvené do červena, modra nebo žluta jak na nábytku, tak v okénkách prosvícených LED páskami. Barevný koncept prostupuje do koupelny. 

1399 Kč/noc

Obě autorky našly už za studií dějin výtvarného umění zálibu v abstraktním umění. Fascinovala je tvorba Pieta Mondriana.

„Barevnost a jednoduché linie jeho obrazů jsou tak nadčasové, že jsme věřily, že se vydáme správnou cestou a vznikne pokoj, který si každý návštěvník zapamatuje, ať už se mu bude líbit více, nebo méně. Každopádně v něm zanechá stopu. A třeba se i někdo poprvé dozví o tomto umělci,“ zdůvodňují svůj záměr Nikola Filipová a Markéta Orlová. 

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokojů 26m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...