Designer: David Vávra

Jizerský pokoj 518

Jizerská 50, jeden z nejslavnějších závodů Libereckého kraje. Architekt David Vávra v ní zavodí každý rok. 


Prev 34 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Startovní čísla a časy.

Jizerské hory s jejich slavnou „padesátkou“ zakomponoval David Vávra do tohoto pokoje. Jizerský pokoj má evokovat dřevěný dům. Celý pokoj je obložený dřevem a dřevěný je i veškerý nábytek, evokuje tak téma dřevěných chalup. 

Za pozornost stojí originální závěsy, které jsou potištěné kresbami architekta Vávry. Pozorný host na nich pozná některé známé stavby a místa Jizerských hor.

2299 Kč/noc

Televize je ve stěně zakryta obrazem s motivem sklárny v horské osadě Jizerka. 

David Vávra upozorňuje na menší rozebíratelný rám, ve kterém se budou měnit čísla z Jizerské padesátky, tedy konkrétně jeho startovní čísla s časy. „Poprvé jsem běžel v roce 1978, pak jsem řadu let vynechal, ale teď běhám každý rok, takže mám Jizerské hory zažité. Bude to výzva pro hosty, aby mě předběhli. A až s tím skončím, půjdu zpátky historií, protože mám všechna čísla schovaná,“ říká. Zajímalo by ho, zda hosty Jizerského pokoje inspiruje k návštěvě hor a aktivní účasti v závodu.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49″ SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 26m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

2299 Kč/noc

Working...