Designer: Ing. arch. Barbora Mluvková – Konceptual

Hunting Room 221

Strohost a jednoduchost jsou příznačné pro pokoj určený lovcům.


Prev 15 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Obklady a zrdcadlo jako na zámku.

Při návrhu pokoje designéři pomýšleli hlavně na muže: ředitele, manažery, obchodní zástupce a další podobné muže-lovce.

Uzpůsobili mu celou koncepci. „V pokoji v podstatě není nábytek, respektive dřevěná podlaha přechází v čelo postele a obklad stěn, z nějž se pak vykonzolují stolky.“

1299 Kč/noc

Jednoduchost pokoje rozbíjí lovecké dekorace. Nad postelí visí paroží – klasické myslivecké trofeje přestříkané na bílo, doplněné černobílými terči. Nepřehlédnutelná je prosvícená dekorace medvěda.

„Kořist musíte mít stále na očích,“ říká architektka, a proto zvolila velká okna s čirým sklem umožňující průhled z ložnice do koupelny. Obklad v koupelně, jejíž součástí je starožitný rám zrcadla, se inspiruje vzorem tapet v zámeckých salóncích. Na obkladu je použito šest nepravidelně se opakujících typů vzorů. Ostatně i lov je občas pěkná divočina.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Pokoj vhodný pro muže.

Velikost pokoje 18m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1299 Kč/noc

Working...