Designer: Jan Počepický

(Gl)amour 102

V glamour stylu s typickým zdobeným nábytkem.


Prev 02 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Ve stylu Art Deco.

Klasickou šatní skříň tu nehledejme. Nahradil ji stylový glamour zavazadlový vozík, jenž plní funkci mobilního věšáku s možností odkládací plochy ve spodní části. 

Nepřehlédnutelné je křeslo ve stylu art deco či odkládací stolek ve kterém jsou klasické funkční hodiny. „Ve stejném stylu jsme vybrali i designový solitér v podobě funkčního litinového radiátoru na nožičkách s ornamentálním zdobením po celé délce žebra. Jeho styl podtrhly zdobené chromové retro ventily.“

1399 Kč/noc

Mezi koupelnou a „ložnicí“ je úzká příčka, která poskytuje zajímavé průhledy. Ve vaně s vířivkou lze relaxovat či sledovat televizi, stejně jako z postele a křesla.

Návrh pokoje provázela myšlenka propojit odkaz na minulost s moderními prvky a technologií. „Pro koncept návrhu, designu a stylu pokoje byl rozhodující samotný název hotelu, odkaz na historii a styl, v jakém byl hotel založen, zároveň moderní pojetí s hi-tech prvky a technologiemi,“ říká architekt pokoje a doporučuje jej k prožití romantických chvil. Pokoj je jako stvořený pro líbánky.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 40″ SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, Nespresso, zatemnění, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, RGB LED podsvícení, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace.
Velikost pokoje 20m²

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...