Designer: Barbora Sacher

Gallery Room 303

Výstavní variabilní prostor s možností absolutního pročištění hlavy, to je Gallery room Barbory Sacher.


Prev 18 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Zataženo.
Absolutní klid.

Základ pokoje je neutrální, tlumený. Barbora Sacher nechala vyniknout grafiky, zvolila nadčasově elegantní vybavení a barvy od bílé přes různé tóny hnědé až po šedou a hrála si spíš s texturami.

Otočná postel uprostřed místnosti i celý koncept dominují pokoji s reprodukcemi po stěnách (fotografie Jan Černý aka Blacker94, pastely Blanka Brožová). Ty vlastně rozhodly o atypickém umístění postele. Z jedné strany má pracovní stolek, který může sloužit jako čelo letiště i jako opora při sledování televize, a z druhé televizní panel.

1399 Kč/noc

Součástí zadání byla možnost sezónní obměny pokoje. Snadno se tak docílí výměnou obrazů od umělců, které si designérka sama vybírá.

Kdo chce mít absolutní klid, může grafiky schovat. Zatažením závěsů, které mají LED podsvícení. Gallery room tedy může návštěvníku poskytnout intenzivní umělecký prožitek, nebo jej odstřihnout od světa a poskytnout mu absolutní klid. Závěsy lze skrýt i prosklenou koupelnu a poskytnout víc soukromí.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokojů 26m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...