Designer: Kateřina Součková – 7s

Brick and Wood 317

Hřejivým dojmem má působit pokoj, za jehož realizací je Kateřina Součková s ateliérem Wieslawa Kubici. 


Prev 19 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Jako ve výkladní skříni.

 „Měla jsem představu o pokoji v přírodních teplých materiálech, tedy s dřevěnými obklady a nábytkem a těžkou tkanou látkou na závěsech a polstrování. A s cihlovou stěnou, která celý prostor oživí,“ vypráví autorka.

Stěna nad čelem letiště je z cihliček. Původně měla být přetřená na bílo, nakonec se povrch uzavřel průhledným nátěrem. Proč je natírat, když cihličky samy o sobě působí impozantně?

1399 Kč/noc

Dřevo na podlaze – kantovku dubovou v tabulovém vzoru – kombinovala s dřevěným obkladem. 

Velké okno pokoje s výhledem na centrum města bylo pro architektku výzvou. Pod okno, které evokuje výkladní skříň, umístila velkou lavici s křeslem, kam se lze posadit, odpočívat a pozorovat dění venku. 

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 26m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...