Designer: ing.arch. Barbora Mluvková – Konceptual

Backstage 220

Hollywood. Svět leží u nohou.


Prev 14 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Noc „po premiéře“.

Po únavném dni natáčení chce filmová diva najít svůj klid a komfort backstage. Chce být obklopena luxusem a opečovávána. Tak se chce cítit i hotelový host.

Designéři pokoj barevně ladili v duchu černobílého filmu. Tuto jednobarevnost či spíše nebarevnost záměrně oživili zlatou barvou.
Zlatá je stěrka v koupelně, křesla a závěsy. 

1399 Kč/noc

Židle u psacího stolu je pracovní – režisérská. 

Reflektor nasvítí stěny s plakáty zobrazujícími ikonické předměty z filmů, hoteloví hosté můžou hádat ze kterých. A filmy, ty si mohou promítat během odpočinku v posteli s nebesy. Nad čelem dvojlůžka je velkoformátová fototapeta, na které se před hotelovými hosty rozprostírá výhled na Hollywood Hills. Den začínají i končí ve „velkém světě“ filmových hvězd.

výbava Pokoje

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 40″ SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, RGB LED podsvícení, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 20m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...