Designer: Ondřej Plašil

ARTLESS ROOM 202

Krásná příroda a „drsné“ podmínky pro život.


Prev 10 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

Minimalistický koncept.

Designový pokoj 202 je volnou paralelou s městem, které bude host během svého pobytu poznávat. Liberec vnímá Ondřej Plašil jako město s krásnou přírodou i „drsnými“ podmínkami pro život.

Minimalistický koncept návrhu je založen na zalomeném půdorysném tvaru velkých, částečně pohyblivých dřevěných ploch, vytvářejících funkční zákoutí pokoje. Dvě úrovně interiéru komunikují se svým uživatelem. Pokoj může fungovat jako otevřený prostor s jeho vybaveností, nebo může být kompletně uzavřený vůči svému okolí a vytvářet tak klidné vnitřní prostředí.

1399 Kč/noc

Design kontrastně kombinuje dekorativní kresbu překližkového obkladu se surovostí montovaných spojů, strohým osvětlením, stylovým sedacím nábytkem a závěsovou stěnou. Vše v černém provedení.

Klasické hotelové vybavení jako postel, noční stolky, šatní skříň, zrcadlo, pracovní stůl, minibar nebo koupelna jsou zakomponovány do dřevěného obložení.
Tyto základní skladební elementy v pokoji 202 může návštěvník využívat podle své nálady.

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 40″ SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, Nespresso, zatemnění, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, RGB LED podsvícení, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace. 

Velikost pokoje 20 m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...