designeři: jakub Neufuss, Jan Salanský

ANALEPSE 118

Jaký vliv by měla na pokoj příroda, vandalismus či zub času?


Prev 05 / 37 Next

informace o pokoji

šipka dolů šipka dolů

„Idea pokoje vychází z představ, jak by vypadal pokoj/hotel, kdyby nezačala rekonstrukce.

Autoři pro vybavení pokoje použili věci, které našli, upravili a vdechli jim nový život.

Přirozený chaos je průřezem několika dob – na pokoji Analepse, pojmenovaném podle filmového nebo literárního postupu, při němž se přeruší dějová vyprávěcí linie a příběh se vrací do dřívějšího časového okamžiku.

1399 Kč/noc

Do koupelny se vstupuje tajným vchodem. Vana v pokoji je jedinou vanou v hotelu, která není vířivá. Každý kus v koupelně je originál, svým vlastním pánem. Umyvadlo je modré, toaleta zelená (a navíc na stupínku). Praktický důvod – sklon odpadu – vyzdvihl zelený trůn a podtrhl tak jeho funkci.

Pro podtržení myšlenky nechali autoři pokoj „prorůst stromy“, což vytváří dojem úplného napadení časem. „Chtěli jsme použít prvky, které stále dobře fungují a nesou charakter dřívější doby. Dají se kombinovat s prvky nynějšími nebo úplně diametrálně odlišnými. Řídili jsme se i takovým postupem, že někdo do pokoje přišel, něco zanechal, přišel další a přes to ‚plácl‘ něco svého. Stejně jako se stávalo před rokem 89.“

výbava Pokoje

Pokoj s nádechem přírody, vybavený moderními technologiemi.

Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 40″ SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, RGB LED podsvícení, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 20 m².

člověk člověk
wifi

Wi-Fi 150 Mb/s

Káva a čaj

Káva a čaj na pokoji zdarma

Mezinárodními hovory

Telefon s mezinárodními hovory zdarma

TV

49' SAT TV

Žehlička

Žehlička a žehlící potřeby

minibar

Minibar

1399 Kč/noc

Working...